هدف تخلفات پرونده پدیده شاندیز اخبار سیاسی و اجتماعی

هدف: تخلفات پرونده پدیده شاندیز اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حرفه‌ای نبود با پیشنهاد نجومی تمرکز بازیکن مارا به هم بزنند / حمیدرضا گرشاسبی

سرپرست کلوب پرسپولیس از چالش‌های پیش روی کلوب بعد از قهرمانی در لیگ برتر با ما به صحبت نشست. 

حرفه‌ای نبود با پیشنهاد نجومی تمرکز بازیکن مارا به هم بزنند / حمیدرضا گرشاسبی

حمیدرضا گرشاسبی: حرفه ای نبود با پیشنهاد نجومی تمرکز بازیکن مارا به هم بزنند

عبارات مهم : پنجره

حمیدرضا گرشاسبی :

حرفه ای نبود با پیشنهاد نجومی تمرکز بازیکن مارا به هم بزنند/ ما زیاد از هواداران جهت تمدید قراردادها عجله داریم/ بازیکن سرباز را سر وقت تحویل می دهیم ولی جهت بعد گرفتنش به مسئله می خوریم

سرپرست کلوب پرسپولیس از چالش های پیش روی کلوب بعد از قهرمانی در لیگ برتر با ما به صحبت نشست.

به گزارش ایلنا٬ پرسپولیس بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل سخت و پر سختى ها و آسانى ها توانست با پیروزی برابر پدیده و ۳ هفته مانده به آخر لیگ قهرمانی خودش را مسجل کند. با حمیدرضا گرشاسبی٬ سرپرست کلوب در مورد مسائلی که در فصل گذشته با آن دست و پنجه نرم می کرد و چالش های پیش رو صحبت کردیم:

حرفه‌ای نبود با پیشنهاد نجومی تمرکز بازیکن مارا به هم بزنند / حمیدرضا گرشاسبی

* پرسپولیس بالاخره برابر پدیده قهرمان شد و توانست از عنوان خودش دفاع کند.

خوشحالیم دل هواداران شاد شد در شهر مقدس مشهد قهرمانی را مسجل کردیم.

سرپرست کلوب پرسپولیس از چالش‌های پیش روی کلوب بعد از قهرمانی در لیگ برتر با ما به صحبت نشست. 

* نگرانی تمدید قرارداد بازیکنان جهت هواداران وجود دارد

باشگاه با توجه به حساسیتی که وجود دارد و بسته بودن پنجره نقل و انتقالات عجله ما زیاد است جهت تمدید و با تمام بازیکنان صحبت کردیم که بیایند جهت مذاکره. با چندینه نفر به توافق رسیدیم و چند نفر دیگر وکلایشان را فرستادند. ما نمی خواستیم تمرکزشان را بگیریم. همه آنها در برنامه تلویزیونی گفتند تمدید می کنند و پرسپولیس را دوست دارند. هوادار حق دارد دلواپس باشد ولی این هجمه جهت چیست و کدام کلوب تا الان اقدام به تمدید کرده هست.

* ولی بعضی کلوب ها با پیشنهادهای نجومی به بازیکنان پرسپولیس در حال مذاکره هستند؟

بچه هایی که با ما هستند هیچ کدام دغدغه پول زیاد را ندارند که به تیم دیگری نروند. کلوب های حرفه ای نباید در این شرایط پرسپولیس به بازیکنان ما پیشنهاد می دادند تا تمرکزشان را بگیرند ما هم می توانستیم این کار را بکنیم ولی نکردیم و حرفه ای عمل کردیم. ما منظم ترین پرداختی ها را داشتیم و تا این لحظه مشکلی با فرزند ها نداشتیم و به امید خدا تمدید می کنند.

حرفه‌ای نبود با پیشنهاد نجومی تمرکز بازیکن مارا به هم بزنند / حمیدرضا گرشاسبی

* در مورد باز شدن پنجره نقل و انتقالات همچنان امیدواری وجود دارد؟

خطر یک پنجره دیگر را هم داشتیم که مربوط به پرونده گولچ بود که ما ساعت ها در دادگاه cas مذاکره کردیم که از ۶۰۰ هزار دلار به ۲۵۰ هزار دلار رسیدیم و توافق کردیم. انجا خطر یک پنجره دیگر بود که برطرف شد. وکیل کلوب قول هایی داده است و پرونده تجدید نظر در حال بررسی است و امیدواریم رای قطعی که در اردیبهشت ابلاغ می شود که اگر مثبت بود که چه بهتر و اگر هم نبود ما با همین نفرات که قهرمان شدیم ادامه می دهیم و کارهای بزرگی می توانیم انجام دهیم.

* درست است پرسپولیس با همین بازیکنان قهرمان شد ولی اخیرا نتیجه های افت کرده و باعث نگرانی هواداران شده است است ؟

سرپرست کلوب پرسپولیس از چالش‌های پیش روی کلوب بعد از قهرمانی در لیگ برتر با ما به صحبت نشست. 

قبول داریم یک مقدار افت کردیم. استقلال جهت دوم جدول تلاش می کند و با تمام وجود می جنگد ولی پرسپولیس از نظر امیتازات خیالش راحت است و هرچقدر ما صحبت کنیم این عنوان اثر خودش را می گذارد. امیدواریم در مسابقه های آسیایی آن نتیجه های دلخواه را در ادامه بدست بیاوریم.

* سال قبل تا یک قدمی فتح آسیا رفتید ولی در نهایت به آن نرسیدید. امسال چنین شرایطی وجود دارد؟

با محرومیت ها و بدهی های کمرشکن مبارزه می کنیم و کار مشکل در لیگ قهرمانان آسیا داریم که مطمئنیم فرزند ها با تمام وجود تلاش می کنند تا کار ناتمام سال قبل را تمام کنیم.

حرفه‌ای نبود با پیشنهاد نجومی تمرکز بازیکن مارا به هم بزنند / حمیدرضا گرشاسبی

* علی کریمی از مدیران کلوب ها پریده آیا با وجود پرسشها مالی بحث تبلیغات محیطی را پی گیری نمی کنند؟

مشکلات فدراسیون هم کم نیست و از گذشته هم بوده. متاسفانه کلوب ها با توجه به اینکه تخفیف زیادی به اسپانسر خورد مبلغ زیادی متضرر شدند و ما هم از تبلیغات دور زمین نفعی نمی بریم. شرایط تفاوت کرده و فیفا روی بدهی ها تاکید بیشتری دارد و این بدهی ها مال ۱۵ سال و ۱۷ سال پیش است که پرداختش به وقت ما خورده و اگر پرداخت نشود محرومیت های سنگین مارا ترساندن می کند. حدود ۷۰ درصد بدهی ها پرداخت شده است و مابقی را هم پرداخت می کنیم.

* عالیشاه هم در آخر فصل به تیم اضافه می شود. درست است؟

عالیشاه بازیکن ماست ۱۹ بهمن خدمتش تمام شده است ولی اورا ترخیص نمی کنند. به احترام خدمت مقدس سربازی سر وقت تحویل می دهیم ولی جهت بعد گرفتن آنها به مسئله می خوریم.

* پرسش آخر در مورد مدیریت پرسپولیس که همه ثبات آن را یکی از عوامل موفقیت تیم می دانند. عضو تازه هیات مدیره چه زمانی گزینش می شود؟

این پرسشها فراتر از اختیار من و هیات مدیره است و وزارت ورزش باید تصمیم بگیرد. هرکسی مسئولیت دارد باید با تمام وجود تلاش کند جهت آینده بهتر و روشن تر. نمیخواهم بگویم ولی هیچ وقت به این راحتی امکاناتی که خواستیم به دستمان نرسیده هست. در ایام عید نوروز که گرفتن هواپیما سخت بود چارتر گرفتیم و آشپز بردیم که نگرانی نداشته باشند

واژه های کلیدی: پنجره | بازیکن | بازیکنان | هواداران | پرسپولیس | قرارداد بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs